fodrika Creative Commons License 2009.01.09 0 0 218
Szerintem hétfőre ne beszéljünk meg előre semmi konkrétat, megnézzük vasárnap, hogy kb. kik lesznek ott és megírom neked smsbe, hogy mi a helyzet, jó? Mert nem hiszem, hogy aki vasárnap érkezik, az másnap reggel 6:30-ra edzésre kész állapotba tud kerülni. Jó így?
Egyelőre sajnos úgy tudom, hogy az edző csarnokba itt sem lehet bemenni csak akkreditációval, de ha jól emlékszem az is a Hartwall Arenában lesz.
Előzmény: oceanflower (215)