fodrika
2009.01.09
|
|
0 0
218
|
Szerintem hétfőre ne beszéljünk meg előre semmi konkrétat, megnézzük vasárnap, hogy kb. kik lesznek ott és megírom neked smsbe, hogy mi a helyzet, jó? Mert nem hiszem, hogy aki vasárnap érkezik, az másnap reggel 6:30-ra edzésre kész állapotba tud kerülni. Jó így? Egyelőre sajnos úgy tudom, hogy az edző csarnokba itt sem lehet bemenni csak akkreditációval, de ha jól emlékszem az is a Hartwall Arenában lesz. |
Előzmény: oceanflower (215)
|
|