zinaida
2009.01.09
|
|
0 0
217
|
Persze odaadom majd Ritáéknak. De szerintem hétfőn Ritáékkal megyek reggel, hogy megmutassam, merre kell menni. De majd még megbeszéljük. HA bármi gáz van nyugodtan csörögj rám, ha jól emlékszem megadtam a telcsi számomat.
Az idő az most borzalamas. Kb. igy nézett ki a hét: Hétfő: -10 fok, kedd +1 fok és havazás, szerda -12 fok, csütörtök -2 fok és havazás, ma pedig +4 fok van.. remélem nem vagytok érzékenyek az időjárás változásra..
Ajánlom, hogy legyen nálatok meleg ruha a szállásra is, nálunk 20 fok körül van a szobában és ez itt teljesen átlagos. Nem hiszem, hogy a Hostelben sokkal melegebb lenne :-(
|
Előzmény: oceanflower (216)
|
|