zinaida Creative Commons License 2009.01.09 0 0 217

Persze odaadom majd Ritáéknak. De szerintem hétfőn Ritáékkal megyek reggel, hogy megmutassam, merre kell menni. De majd még megbeszéljük. HA bármi gáz van nyugodtan csörögj rám, ha jól emlékszem megadtam a telcsi számomat.

 

Az idő az most borzalamas. Kb. igy nézett ki a hét: Hétfő: -10 fok, kedd +1 fok és havazás, szerda -12 fok, csütörtök -2 fok és havazás, ma pedig +4 fok van..  remélem nem vagytok érzékenyek az időjárás változásra..

Ajánlom, hogy legyen nálatok meleg ruha a szállásra is, nálunk 20 fok körül van a szobában és ez itt teljesen átlagos. Nem hiszem, hogy a Hostelben sokkal melegebb lenne :-(

 

Előzmény: oceanflower (216)