oceanflower Creative Commons License 2009.01.09 0 0 216

Szió, figyi Zinaida akkor megkérhetlek,hogy a jegyemet odaadnád Fodrikának, és ő elhozná az arénába. (Mert lehet hogy már délelőtt kimennénk az edzésekre)

Köszönöm mégegyszer. (Azért majd összefuthatunk)

 

:)

 

Ja, milyen most az időjárás Helsinkiben? Nagyon hideg van? Kb hány fok? Esik a hó?

(Mert itt Mo.-on szőrnyen hideg van, este pl. -18, -20 fok)