oceanflower
2009.01.09
|
|
0 0
216
|
Szió, figyi Zinaida akkor megkérhetlek,hogy a jegyemet odaadnád Fodrikának, és ő elhozná az arénába. (Mert lehet hogy már délelőtt kimennénk az edzésekre)
Köszönöm mégegyszer. (Azért majd összefuthatunk)
:)
Ja, milyen most az időjárás Helsinkiben? Nagyon hideg van? Kb hány fok? Esik a hó?
(Mert itt Mo.-on szőrnyen hideg van, este pl. -18, -20 fok) |
|