oceanflower
2009.01.09
|
|
0 0
215
|
Szia, hát még én sem tudom, még Marie-Cat-tel is beszélnem kell. De figyi addig még úgyis írok, meg vasárnap lehet hogy küldök akkor sms-t, hogy akkor tényleg mikor találkozzunk, ha addig nem tudunk dönteni.
Meg akkor kérlek majd hétfőn hozd magaddal a jegyet. Köszi előre is.
:)))
|
Előzmény: fodrika (214)
|
|