jaj, köszi szépen:)
majd még úgyis írok, a hétfővel kapcsolatban, hogy akkor mikor találkozzunk.
egyébként már tudjátok, hogy hétfőn mikor mentek ki az arénához?
(majd akkor egyeztetünk)