oceanflower Creative Commons License 2009.01.08 0 0 213

jaj, köszi szépen:)

majd még úgyis írok, a hétfővel kapcsolatban, hogy akkor mikor találkozzunk.

egyébként már tudjátok, hogy hétfőn mikor mentek ki az arénához?

(majd akkor egyeztetünk)

Előzmény: fodrika (212)