hallomás Creative Commons License 2009.01.06 0 0 2696

Amennyire én láttam ( a vezérlőben nem tudom, mert az ki van öntve) a belsejében két hőmérő, egy lángérzékelő és egy izzítógyertya van. Az egyik hőmérő a vezérlőnek ad vízhőmérséklet jelet, a másik a túlmelegedés esetén a lekapcsoláshoz kell. (Ha jól néztem..)

Egyébként az indítás mehet közvetlenül kapcsolóval, időzítve, vagy távirányítóval.

Az időzítőóra biztos, hogy nem tud hibakódot, mert az gyakorlatilag (ebben) nem más, mint amit az Obiban is kapsz 220-as verzióban, kapcsol egy áramkört, és feszültséget tart, de ahogy hallottam, léteznek olyanok, amelyek a saját kis időzítőórájuk képernyőjére képesek hibakódokat is kiírni. Tényleg, nem kallódik valahol valakinek egy ilyen hibakód táblázat? :)

Nekem úgy lett beállítva, hogy egy külső elektronika lekapcsolja a kazánt, mielőtt azt saját maga tenné. Aztán szellőztet és leáll. Eredetileg ez csak gyorsítófűtés volt, én kovácsoltam belőle állófűtést.

Most az első lépés, hogy kell kotornom egy olyan négyszögjelet előállítani képes áramkört, aminek a frekijét olyan 0-40Hz-ig lehet szabályozni.

Előzmény: Vojnó (2694)