Aurora11 Creative Commons License 2008.12.30 0 0 769

Igyekszem két részre bontani a beszélgetést.Az egyik része arról szól,ami az Örvény gondolatom,ami tényleg olyan mint Iszugyi elmélete,tudományosan nem elfogadott.A másik rész olyan,ami kvantummechanikailag tényleg igaz,amiket hosszan írtam.Ezeket probálom összeilleszteni,de olyat nem írok le ami a kvantummechanikában nem igaz.Igazából a kvantumtérelmélet kvalítatív ismertetésével probálkozom,ami teljesen független az örvényektől.Amit a Kerr-celláról írtam az is független az örvényektől.

"Elsőre érdekes amit írsz, de huszadjára már nem annyira."

Lehet,hogy van olyan olvasó(lehet,hogy nem is ír a fórumra,nincs is felregisztrálva) aki végig olvassa és érdekelni fogja az írásom.Illetve ha valamit rosszul értettem meg,és valaki kijavít,akkor abból én is tanulok.Ezért írok ilyen sokat.Ha van bármely olyan ismereted a fizika bármely területéről,amit szívesen megosztanál másokkal,akkor Te is tedd,mert ezzel másoknak az ismeretét is bővítheted.Mert a könyvekben sokszor csak a matematikai ismeretekkel átszöve írják le a jelenségeket,és nem teljesen derül ki a jelenség lényege.

 

Legyen szép napod!

Előzmény: Törölt nick (768)