kicsinap Creative Commons License 2008.12.27 0 0 29091

Köszönjük!

 

Huh, de nagy már RÉka is! MIlyen régen nem láttam róla képet! Ádám is nagyon nagy, és ügyes is.:-)

 

Nálunk szerencsére Gergő angyali jó természetű, nem hittem, hogy van ilyen fiúban.:-) Éjszaka alszik, nappal képes akár 1,5 órát is nyugiban eltölteni magában. A mozgása miatt aggódtam egy picit, de úgy tűnik kezd belendülni, talán túlságosan is nyugis, ezért nem aktivizálta magát eddig. Éppen azért, mert ő ennyire békés kisbaba, teljesen jól lehet bírni a dolgot. Most átmenetileg szerinte különösen könnyű, mert ő már átalussza az éjszakát, Ajna (lekopogom) november eleje óta folyamatosna járt oviba, és Gergő még nem szedi el senkinek a játékát.:-) Szinte már túl könnyű.:-) Persze a nap végére piszok fáradt vagyok, de gondolom ehhez nem kell kicsi korkülönbség, simán elég a három gyerek is.

Nálunk Áron a kicsit nehezebb eset, vele vannak küzdelmeim, de azért elboldogulunk.

 

Remélem mindenkinek szépen teltek az ünnepek. Nekünk szépen (tavalyi nagy-nagy kívánságom teljesült, öten voltunk a fa körül, egészségebn), csak rohanósan. MIvel 2007-ben és 2006-ban is terhes voltam, és nem utaztunk, most mindenkihez mi mentünk, megyünk.

Előzmény: MAYa (29089)