maria73 Creative Commons License 2008.12.19 0 0 4652
Sziasztok!sajna a híreim nem jók!túl vagyok 5 isiász nevű infúzión,de csak a folyadék lett bennem több!!!talán egy hangyányit jobb,de tegnap óta megint tiszta rehab!már nagyon elég!minden napom mostmár az sztk-ban töltöm,talán mostmár az ágyamat is be kéne tolni,mert néha már alig bírok állni a várakozás miatt!megjártam az ortopédiát,mert ugye a röntgenen találtak valamit,és az idegsebész beszélt az ortopédussal,hátha...onnan ered a fájdalom!mondtam nekem nincs bajom,vagy legalábbis nem fáj a csípőm!megvizsgált!majd be sz...tam!bocs!sajna a csipőcsontomon1/4 és 1/3 részben nincs porc,ezáltal kopik de rendesen!azt mondta genetika!nincs összefügés a fájdalommal és a tünetekkel!porctápláló és szigorú csípőkímélt!röviden tehát:szar a gerincem,a térdem és a csípőm!ezt mind kímélni kell szigoruan!akkor mit is csinálhatok???most megint elkezdem szedni a zöldkagylós porcerősítőt!hétfőn pedig 1/2 8 ra megyek az idegsebészetre és kapok egy epidurális szteroid injekciót gerincbe!bízok benne,hogy enyhülnek a fájdalmak!de nagyon félek!ilyet még nem kaptam!remélem ti ezt az időt nem nagyon érzitek meg?én már erre is gondoltam,hogy megint ezért rosszabb!vagy legalábbis ebbe bízok!mindenkinek fájdalommentes kelleme napot kívánok!