ghepard Creative Commons License 2008.12.15 0 0 549
Elolvastam hsz-saidat (jó hosszúak és kimerítőek). Nagyjából egyetértek irományaiddal. Nekem kétszer voltak fülzúgásaim, mindkétszer a hallókák viselése kapcsán (hallássérült vagyok). Az első a hallókák elhagyása után nagyon lassan, de végül elmúlt. A második fülzúgásom 2005 elején jött. Újból hallani akartam (fejhallgatót kaptam karácsonyra, azt akartam), de 10 napon belül csaknem kinyírt, mert nekem nagyon felerősítve kell hallgatnom. Kálváriát éltem meg én is a dokikkal, végül aztán már műteni akartak, mert az antibiotikumok nem segítettek semmit már vagy 15 napig se. Egy rejtélyes topikban (Mi az életenergia címűben) leírtam, hogy hogyan volt kb. Olyan fokú volt a dugulás, hogy már szinte életveszélyes volt. De szerencsémre a hanggal elba.....tam és aztán sikerült egy éjjel a hanggal rendbe tenni azt a dugulást. 10-15 nap után rendbe tettem (saját hanggal) a fennmaradt fülzúgást is................

Én is csupa takony voltam mindig, allergiás voltam csaknem mindenre, de mióta kisérletezgetem a saját hangommal (2003 elejétől) valami elképesztő módon helyre pofozott. Én voltam maga a fagyosszent, ma már kesztyű nélkül kerékpározom télen is a legnagyobb hidegben...........

Ma már a világhálón lehet erről a hang dologról olvasni egyet mást. Ha érdekelne, én is tudok már egyet mást..........
Előzmény: nosilence (545)