krysztasz Creative Commons License 2008.12.14 0 0 64300

Köszi, megkaptam a mailt. Kockásra fogom kinyomtatni, aztán majd elkezdem vmikor. .)) Ráérek, van rá egy évem. :)

Küldök egy kárómintás pulóvert, kb. 14-15 lehettem, mikor kötöttem, ha akkor ment ilyen nehéz, illetve kötöttem egy malacos pulóvert abból a könyvből, amit írtam tegnap, ha azt meg tudtam kötni ennyi évesen, azóta eltelt kb. 10 év, csak menne ez is. :)) (Azt a malacosat nem találom. Tudjátok, van a mese a három kismalacról, és úgy nézett ki a pulóver, hogy a réglarakáson áll a malacka, építi a házat, kezébe a vakolókanál, nagyon szép lett, és megcsináltam háttal is a hátoldalára. Vagy nagyon ráérő gyerek voltam van nagyon türelmes. :))

 

Küldök még egy mellényt is, ez elméletileg 11 hónap alatt készült el, gyakorlatilag 3 hónap. :) Két hónap alatt meglett, de hosszú lett és széles is... Félretettem, nyár végén elővettem és csak elkészült novemberben. :)) Van ilyen is, lehet, a Mikulás 2 évbe is telik majd, de ha sikerül az eleje, akkor biztos, hgoy befejezem. :)

 

Ha jutok valamire, majd megírom. :)) Ha megtalálöom a malackásat, felteszem, mert nekem nagyon tetszik. :)

Előzmény: pumukli9 (64268)