Törölt nick Creative Commons License 2008.12.14 0 0 358

Sziasztok.

Eléggé hosszú leszek,bocs!

Rólam annyit hogy 31 éves srác vagyok magyarország keleti részéből.

Nagyon örülök hogy megtaláltam ezt a fórumot.

Én főleg a testhezsimuló,és az egész testet betakaró fényes ruhákért vagyok oda.

De természetesen begerjedek bizonyos női cuccokra is.

Nekem az egész crossdressing dolog kb. 3 éve kezdődött.

Az akkori barátnőm egyszer kitalálta (mivel eléggé lányos alakom van),

szóval Petra kitalálta hogy be szeretne poénból engem öltöztetni lánynak egy barátnőjével együtt.

Namost tudni kell hogy szép csajoknak nem mondok ellent,pláne a barátnőmnek nem .

Először azthittem hogy vihognak majd a csajok rajtam velem együtt,és rámadnak egy női parókát,meg egy farmert.

Aztán előkerült egy szőke női paróka,egy melltartó,egy tanga,egy fényes fekete hosszúszárú lastexnadrág,meg egy top,illetve sminkkészlet,és epillálókészlet.

Továbbá egy pár holdjáró cipő is az orrom elé került.

A csajok szerint helyes srác vagyok aki kinéz 17-18 éves tininek,és elég lányos alakom illetve arcom van.

Na a két csaj olyan gyorsan levetkőztetett hogy nem is kaptam észbe.

Hát az epillálás az elég durva volt,aztán következett a beöltöztetés.

Mivel nincsenek női melleim (mily meglepő),így wc papírral kitömték a melltartót,és rámadták.

Utánna jött a fényes feszülős lasztex nadrág,ez nagyon is tetszett.

Aztán a rózsaszín top,és végül a holdjáró cipő.

A végére maradt hogy kisminkeltek,aztán a paróka is felkerült a fejemre.

A csajok vigyorogtak,és folyton mondták"Milyen helyes tini csajszi lett belőled."

Aztán hogy így kellene öltöznöm mindig.

Csak ők nemtudták hogy mit indítottak el bennem.

Egy olyan érzés volt csajos cuccokat viselni,mintha egy új dimenzió nyílt volna meg előttem.

Aztán eljött a nap amikor bevallottam ismerősöknek,barátoknak két dolgot.

Egyik,hogy meg vagyok hülyülve a lycra,latex,stb. cuccokért.

Imádom ahogyan rámfeszülnek,és betakarja egész testemet ez a varázslatosan fényes és feszülős anyag.

A másik dolog hogy imádok női ruhákat felvenni,és abban létezni otthon.

Először furcsán néztek rám,és tanácsolták menjek orvoshoz.

Na ez nem érdekel,a szülők meg beletörődtek hogy gyermekük érdekes beállítottságú ember.

Mindenesetre én is azt hittem hogy nem vagyok normális,de rájöttem hogy semmi bajom,csak ilyen nem szokványos beállítottságú gyerek vagyok.

Mindenesetre én imádok női cuccokat felvenni,meg testresimuló fényes cuccokat hordani.

Egyébként mivel mint mondtam eléggé női alakom van,ezért lycra és latex cuccokból is a női szabásúakat szeretem,csak a melleket kell kitömni,de az feszül rám a legjobban.

Igaz nehezeb felhúzni őket,de megéri mert rettenetesen jól feszülnek és fénylenek rajtam.

Az ilyen jellegű ruhák már 12 évesen is tetszettek.

Nyálcsurgatva néztem a csajokon ezek a cuccokat.

Mígnem egy napon a szomszéd csaj is vette egy ilyen nadrágot mely ráfeszült az alsótestére,és gyönyörűen fénylett.

Kölcsönkértem hogy unokatesóm is akar ilyet venni,de előtte felpróbálná.

A szomszédcsaj kölcsönadta,én meg otthon magamra is húztam,és teljesen kész voltam attól az anyagtól ami rámfeszült és fénylett.

Na azóta vannak ilyen vágyaim.

 

Bocs hogy hosszú voltam.