oldman1 Creative Commons License 2008.12.11 0 0 5189
A folt nagyságát több tényező együttesen határozza meg. Milyen a szövet, amit viselsz, mennyi ideig pisilsz, és mennyit. Szerintem a legfontosabb a szövet tulajdonsága. A két véglet, amit láttam: Lány leguggolt, és a tréning nadrágján keresztülpisilt, kb jó fél litert. Bugyi nem volt rajta, a vékony szövet a kilépés helyén azonnal ellenállás nélkül átengedte az erős sugarat. Padlón fél m2-es tócsa, a nadrágján 20 forintos(!) nagyságú folt, ami lassan tenyérnyivé nőtt. A másik: a Nő vastag anyagú, szűk farmerben, kis terpeszben, én várom, hogy bepisiljen. Nem jön még?- kérdem, mire azt mondja, hogy már majdnem mind kijött. És tényleg, abban a pillanatban elől hatalmas folt jelent meg, a puncijától kétoldalt a combjain át fel egészen a sliccgombig. Hát az történt, hogy kiengedte mindet egyszerre, a szűk nadrágszáron nem tudott lefolyni, így felfelé haladt a köldökéig és kétoldalt, mint egy pelenkában. Aztán hogy a szövet átázott, egyszerre jelent meg mindenhol a nedvesség. Érdekes látvány volt... Próbálkozzál, és megtalálod a megfelelő variációt...:-)
Előzmény: selyem07 (5185)