eicu Creative Commons License 2008.12.11 0 0 64136

Minden kedves Judit nevű társunknak nagyon boldog névnapot kívánok! És mindnen olyan társunknak aki a szülinapját, vagy névnapját ünnepelte az elmúlt napokban minden jót kívánok.

El voltam kicsit "ülve" nem voltam itt egy pár napja. De nagyon sok szép dolog készült, nagyon szorgos volt a kis csapat.

 

Anhika! Nagyon szép kis csapatot sorakoztattál fel.

 

Bubuka54! Te is nagyon szépeket csináltál és sok mindent.

 

Horgica! Egyszerűen hihetetlen a mennyiség és és minőség is.

 

Csipkerózsi! A Te nagyalkád is szép még ha eltér a mintától akkor is. Én majdnem mindig eltérek ha horgolok.

 

LRJudit! Aranyos kis díszeid lettek. Hasonló módon fogtam én is hozzá, már nem bírtam tovább, hogy ne csináljak én is egy két angyalkát. Nagyon szép a fonal amit vettél. Ha megkérdezhetem mit szoktál belőle csinálni?

 

Csipke47! Nagyon szépek a nec terítőid.

 

Borzasztóan útálom, hogy keményíteni kell az ilyen dolgokat.  Meg vagyok róla győződve, hogy addig sokkal szebb amíg nincs keményítve. Akkor valahogy "eltorzulnak". Voltam egy rövidáru boltba és volt eladó angyalka. Megfogtam, hát azt nem tudom mivel csinálták, de fényes is volt és szinte kopogott olyan volt mintha valami porcelán bevonat lett volna rajta. Én még ilyet nem láttam.

Az enyém meg szűrkés árnyalatú lett a búzakeményítőtől, a másiktól szép fehér maradt, de az meg nem lett olyan kemény.

További kellemes szép napot mindenkinek.