Thordonar
2008.12.09
|
|
0 0
6
|
Abszolút nem gondoltam, hogy minden meccset megnyerünk, de az utóbbi időben simán kapunk ki elég sok ellenféltől. Persze még így is tök jó a teljesítmény összképe, csak látom a kontrasztot az olimpiai selejtező előtti állapot és a mostani között. |
|