Thordonar
2008.12.07
|
|
0 0
topiknyitó
|
A félreértések elkerülése végett! Nem a gyalázkodások miatt hoztam létre a topicot, ne tessék szidni senkit! Hanem azért, mert látom hogy baj van a csapatnál, és ez meglehetősen zavar engem. Tehát a véleményetekre lennék kíváncsi, a miértekre?, jó vitatkozást! |
|