Thordonar Creative Commons License 2008.12.07 0 0 topiknyitó
A félreértések elkerülése végett! Nem a gyalázkodások miatt hoztam létre a topicot, ne tessék szidni senkit! Hanem azért, mert látom hogy baj van a csapatnál, és ez meglehetősen zavar engem. Tehát a véleményetekre lennék kíváncsi, a miértekre?, jó vitatkozást!