peti7204 Creative Commons License 2008.12.07 0 0 15453

Szia,

ha jól értem a spy, még túl finom,és ezért nem sikerült a túlságossan leamortizált késeket megélezned,Ha igy van a válasz igen.Ha megnézel egy régi Gillette penge élet az nagyon fényes(élpolirozott),nem véletlenül,és egy élt vagy akár egy komplett felületet is fokozatonként lehet létre és helyrehozni.Az élszögbe itt azért nem mennék belemert gondolon nem vagy vasas szakmabeli,és nem láttál méröhasábokat amivel a méröezközöket kalibrálják amik négyzetes alakuak,és ha lenne élük nagyon tudna vágni,a 90 fokkal.Szóvak fokozatonként60,100,180,240 ezek elég durvák még lehet hogy kihagyhatod.Aztán 400,600,800,1,,2,3,5,10 ezer.Az nem oké,hogy a 250 után felmész 1000-re(még gépesitve sem) és szerintem ha élezni akarsz elöször vizespapirral kezdjél,különbözö kövek nagyon drágák.1200 körül már nagyon vág azért,de igény kérdése.Nagyon nagy a téma és azt tanácsolnám,hogy a mozdulatok miatt nézzél videokat,de tarsd azt a szöget amit elkezdesz,ne billegtesd a kést,mert akkor az élt tompitod,csiszolod.Talán tudtam segiteni.

Üdv peti

Előzmény: lakbal (15452)