kisember:) Creative Commons License 2008.12.06 0 0 3136
Sziasztok! Bocsánat, hogy beírok a fórumotokra, de szeretném, ha egy kicsit más szemszögből is látnátok, a Div. III megjelenését.
Én a Rebels játékosa vagyok, és szeretném, ha értenétek, mi történik most velünk. A Wolves első csapatában, a juniorjaik között, a Cowboysban, a Soldiersben, a Bulldogsban is játszik egy-egy régi bajtársunk, akiktől megkérdezhetitek, hogy ez a csapat keményen edzett, minden játékosa mindig mindent megtett a fejlődésért, részt vett az előző 2 bajnokságban, és csak azért, mert nem értett egyet a vezetőségével, és megpróbálták leváltani őket, nem indulhattak a problémás szezon alatt is kiharcolt Div.I-ben. Ezek a srácok 3 évet harcoltak végig, míg esetleg a Wolves 2 játékosai között rengetegen csak 1 évet, vagy inkább annyit sem. A csapat létszáma konkrétan az elnök távozásával csökkent egyetlen fővel, és gyarapodott 5 újonccal. A jelenlegi kiírás szerint a felettünk játszó csapatok közül eddig a Soldiers, a Cowboys, a Sharks, és a Titans vert el minket. Ti otthagynátok a csapatotokat hasonló helyzetben? Szerintem aki végignézi szótlanul ezt, az nem sportoló, és semmit sem tud a fair play-ről.
Ez a magánvéleményem, nem az egyesületé, vagy a csapaté. Bocsánat a zavarásért!
Egy csalódott ember.
,.,.,.