zinaida Creative Commons License 2008.12.05 0 0 660

Anno ősszel írták, hogy beleszámít a kiküldetési versenybe a legjobb Grand Prix eredmény is. Mind a 4 lány 2 versenyre kapott meghívást, de sajnos csak Lepistö volt olyan állapotban, hogy mind a kettőn elindult. Szóval ez miatt hátránya nem lesz Kiirának. A gond, hogy nagyon keveset vesrenyzett pl. a Finlandia kupán sem indult, amin azért a másik 3 lány elindult.

 

Előzmény: kovachik (659)