kovachik
2008.12.05
|
|
0 0
659
|
Közben Finner megtalálta a választ a kérdésre: http://www.kiira-korpi.net/modules/wordpress/index.php?p=357#comment-12490 A finn szövetségnek valóban van ilyen kikötése (minimum egy nemzetközi ISU versenyen való részvétel az ősz folyamán), de ha valaki egészségügyi okok miatt nem tudott részt venni ilyen versenyen, akkor eltekinthetnek ettől. Tehát ha Kiira elég pontot szerez a finn bajnokságon, akkor mehet az EB-re. Hajrá Kiira! |
Előzmény: kovachik (658)
|
|