komfort Creative Commons License 2008.11.20 0 0 3679

nézzétek, a munkáimmal, munkahelyemmel kapcsolatosan infót nem adok, nem szeretném, ha önös érdekében bárki rám hivatkozna, engem személyes céljai érdekében felhasználna,

.....és egyébként is valahol majd határt kell húznod, mert nem biztos, hogy a rokonság jobban és olcsóbban üzemeltet, ha pedig keresztül viszed közgyűlésen az akaratodat Imréék korrekt átadást csinálnak veletek, megismerheted a Mandala "műszaki tartalmát", szerződést köthetsz, ellenőrizhetsz

ha benézel a kazánház ablakán, látni fogod ami érdekel

személyesen is bármikor beszélhetünk, "taligák" versenyeztetéséről pedig hiányoltam a táblázatban való összevetést, kritériumokat, amelyeknek megfelelni kell egy ilyennek, pontozást az egyes tulajdonságokról, egyik miért előnyösebb egyes tulajdonságaiban, mint egy másik, értékeik, hogyan állnak az áraikhoz képest, és így összeállhat egy kerek anyag, amit közre adsz ( vagy nem), de mindenképpen könnyebb így dönteni, és felelősségre vonás esetén nem kell sokat magyarázni, mert eddig inkább csak a szöveg volt több, mint amennyit ilyenkor egyáltalán tenni érdemes

aztán még: közös képviselet munkatársait zaklatottságunkban sem kell le "húszévesezni", rájuk sértő megjegyzéseket tenni, pláne akkor amikor szívesen elfogadták meghívásotokat iskolai lakógyűlésre, és megtiszteltek Titeket egy emlékeztetővel ( természetesen közös költségen), így aztán egy kicsit legitimnek tűnhettetek, személy szerint én is kaptam, bár jelenlévők nem csináltak saját nevükkel, aláírásukkal egy névsort, mely melléklet lehetett volna. (Így már kicsit sem legitim, név nélkül )

tehát bármit teszünk, csak végig gondoltan, megfontoltan,... és rokonságra, és súgókra nem hagyatkozva, mert akkor néha úgy tűnhet, hogy Csernus műsorába is jók lennénk

mégegyszer mondom személyesen jobb véleményt cserélni, így a leírt szöveg személytelenebb, és valaki még sértőnek is érezheti, bár soha nem szándékom, inkább egy jó sör nálunk

Előzmény: fenyőbútorasztalos (3678)