higagyu
2008.11.13
|
|
0 0
67
|
off Érdekes, bár a Fület is nagyon szerettem, de a Szekérrel Bécsbe nekem az egyik legfontosabb háborús-rendszerváltós film, amit valaha láttam, kevés paradicsomlével, irtózatos emberi drámákkal. on: Köszi, megpróbálom rávenni a fiamat, hogy töltse le nekem, én nagyon hülye vagyok a technikához, ha nem megy, akkor visítok. |
Előzmény: basic_channel (66)
|
|