basic_channel
2008.11.13
|
|
0 0
64
|
Izgnanie - Gyönyörű film. Andrei Zvyagintsev (talán a jelenlegi legtehetségesebb kortárs orosz rendező) A visszatérés c. remekműve után pont ott folytatta, ahol abbahagyta. Igazi mély lélektani dráma, káprázatos képekkel, színészi alakításokkal, és zenével. A filmben Tarkovszkij szelleme él. Ajánlom mindenkinek, aki szeret "kicsit" mélyebbre ásni pszichológiailag egy filmben, mert itt aztán lehet. |
|