zinaida Creative Commons License 2008.11.11 0 0 650
Hát most nincs a legjobb formában lemondta a finlandia kupát és két Grand prix versenyt is. Dec. 19-21-én lesz a Finn Bajnokság ha addig felépül és sikerül első háromban végeznie akkor jó esélye van az EB helyre. Igazából nekem Lepistö helye biztosnak tűnik, Pöykiö is egyre magabiztosabb szerintem Vähämaa és Korpi között dől el ki marad és ki megy.
Előzmény: zöldfülű hóbagoly (649)