ghepard Creative Commons License 2008.10.31 0 0 695
Ezt a hsz-t is felemelő érzés volt olvasni....

"Gepi esetében pl. biztos vagyok benne, h van még fém a szervezetében, "
Igazad lehet, de remélem hogy nem túl sok, kb annyi amennyi kell, de a korral majd biztos több lesz és fogok gondolkozni majd soraidon. Remélem, benned is van fém, még a pucolás után is......

"és nagy meglepetésekben lenne része, ha megcsinálná a kinezes kivezetést,"

ezért remélem, hogy nem fog kelleni csinálni...

"másrészt iagzából azt mondanám, nincs rá szüksége, mert testi szinten annyira odaigyel és takarít folyamatosan, "

itt a frankó, ez talált. Én például csak reggel, mire beérek a melóba (4.15-kor kelek és kb 5.50-re érek melóba, ott csak programozok magamnak) már túl vagyok kb 50 perces sétáláson (kerülőutakon maszkarálok) és kb 65 perces "morgáson", azokon a hülye hangos légzéseimen..........

"h valszeg ez nem fog neki jelentkezni mint probléma. "

Hát amióta "morgok" magamnak, merem remélni, hogy még eltelik egy két év problémamentesen (de sosem lehet tudni....).... Mint már említettem, 2002 óta "morgok" magamnak és úgy veszem észre, hogy nagyon jól kipucolt..... Tegnap este volt egy "különmorgásom". Minden csütörtökön járok focizni (15-17 óra), már 4 éve műfüves pályán játszunk, ami palánkkal van körbevéve és azon még van 6 méteres "ketrec". Na tegnap ennek jól nekilöktek és csúnyán megütöttem (az egyik kiszögellésen) két ujjam közti csontot (kis és gyűrűs, kívülről). A meccs hevében nem is nagyon vettem észre, hogy fáj (másképp "morogtam" volna neki).... De aztán bizony jól fájt, szinte nem is tudtam megérinteni, ha meg becsuktam az öklömet, még a valagam is összeragadt, jól be is volt dagadva. Na leültem neki 5 percet "morogni" és elmúlt a fájdalom a kék folt csaknem eltűnt, becsukhattam rögtön fájdalom nélkül az öklömet. Rátettem a szám és próbáltam ráérezni, mikor mi történik (folyamatosan kb 40 másodpercig vagyok képes fújni a levegőt és hangot adni, aztán kell levegőt venni....:))... A hang energia, lehet jó "mélyre" hat, én például érzem, hogy még a tököm is rezeg.... :))... Ma reggel még kopoghatok is a csontra, szinte nem is fáj...... én hiszek annak a "morgásnak"........

"Nála a várható változás az lenne, h könynebben/kevesebb energiabefektetéssel is elérné ezt a jólléti szintet, szal ha úri kedve úgy tartja érdemes megcsinálnia, de szüksége csak akkor lesz rá, ha már úgy érzi, túl sok neki, amit tennie kell azért, h jólérezze magát."

Én, mint már írtam, az egyik leglustább embernek tartom magam. Én ebbe nem fektetek bele különenergiát - ez egyszerűen az életstílusom és mint olyan teljesen automatikus.....

Előzmény: Törölt nick (694)