tu-154 Creative Commons License 2008.10.29 0 0 34
Lehet hogy elöbb ,mert azt mondta ha holnap gépközelbe kerűl feltétlen be néz a fórumra ,és akkor van esélye hogy bele kukkantson.De ha nem akkor ő majd egy hét múlva tudja meg hogy milyen a három mellű csaj.Egyébként Gyulán ahol én laktam,már mint a szükebb területe gyulának van egy tetű kocsma a környéken ahová annak idején el el járogattunk biliárdozni meg hát persze sörikézni.Na ott egy szer az egyik ismerősöm akivel egy utcában laktunk beszélgettünk a női mellekről,mert hát miről ha nem a nőkről.A fene sem emlékszik már hogy hogyan de felvetődött a mell bimbók kérdése is.Mire a Misi ,na nem a Misi906,hanem csak egyszerűen a Misi az utca beli ismerős ,, mondja nekem hogy neki bizony 4 azaz 4 mellbimbója van.Mondom neki hogy nehülyéskedj már,mire ő a trikoját felhúzva bizony 4 mell bimbot számoltam meg.A kettő az a normális helyen volt a másik kettő meg ezek alatt úgy 10 cm.re.Persze mondanom sem kellett hogy mindenki azonnal azt kérdezte tőle hogy miért nem nőnek született.Ezek szerint elképzelhető hogy 4 mellű nő is van.Mindenesetre 3 mellűt már láttunk.
Előzmény: grisin100 (30)