/dev/null
2008.10.28
|
|
0 0
190
|
ember a Földre: F=m*a=6e24*1e-22*1/36*1e-12=1/6*e-10 Nm=6e24 kg Ez OK. a=1e-22 m/s 2 Ez is OK. Itt kész is lennénk: F = m * a = 6e24 kg * 1e-22 m/s 2 = 600 N De ez mi a fene: *1/36*1e-12 ? Ez nem szerepel az F = m * a képletben. |
Előzmény: Gézoo (189)
|
|