tamas9569 Creative Commons License 2008.10.26 0 0 122

Szisztok,

 

ezuton kéreném segítségeteket Garmin eTrex Vista HCx útvonalletültéssel kapcsolatban.

 

Kérdésem:

A) MapSource alatt szerkesztett utvonalat hogyan lehet a készüléken megjeleníteni?

B) A Vista HCx Útvonalak menüpont alatt szerkesztett útvonalakat hogyan lehet MapSource-alá tölteni ill. archíválni?

 

Az alábbiak szerint jártam el:

A)

1. Mapsource alatt megszerkesztettem az útvonalat. Letültöttem a káészülékbe. MapSource nyugtázta a sikeres loetöltést. Tapasztaltam, hogy létrejött a Garmin/GPX/userdata.gpx file a memóriakártyán.

2. Ellenőrzésképpen MapSourceba visszaolvastam a készülékből a korábban mentett útvonalat sikeresen. (Természetesen az útvonalat nem mentettem a MapSource alatt)

3. A Vista HCx "mentett útvonalak" menüjében nem látszik a letöltött útvonal. Nem tudom megjeleníteni.

B)

1. Létrehoztam a GPS készülék saját "Útvonalak-"Új" menüpontja alatt egy útvonalat. Ez az útvonal a továbbiakban is látszik az Útvonal főmenüpont alatt, azonban a MapSource alatt nem látszik a sikeresnek nyugtázott áttöltés után.

 

A túristautak.hu térképet használom, de a HCx-hez adott alaptérképpel is ugyanez a helyzet.

Köszönöm a segítséget

Tamás