Lizy90
2008.10.21
|
|
0 0
239
|
Csak el ne felejtsd ezt akkor sem, ha meghaltál! Tessék kerseni a Mennyben vagy az "Alagúton"egy nettel ellátott számítógépet, és írd le! :-) Ha én távoznék előbb, igyekszem Nektek majd beszámolni! :-P |
Előzmény: Törölt nick (238)
|
|