Lizy90 Creative Commons License 2008.10.21 0 0 239
Csak el ne felejtsd ezt akkor sem, ha meghaltál! Tessék kerseni a Mennyben vagy az "Alagúton"egy nettel ellátott számítógépet, és írd le! :-)

Ha én távoznék előbb, igyekszem Nektek majd beszámolni! :-P
Előzmény: Törölt nick (238)