autoart Creative Commons License 2008.10.20 0 0 14976
Ja sokan fikázzák..nem ismerem az embert a műsorán kívül mást nem láttam tőle. Azt tudom hogy van családja, két kisgyerekkel. Valakinek az már bűn hogy nem is alszik kint az erdőben meg nem fagy szét a -20fokban pedig milyen hiteles lenne ha reggel nem kelne fel mert valamit nem jól csinált és nem élte túl..Szerintem ez egyáltalán nem hiba és nem kell ezért fikázni. Senki nem fogja az életét kockáztatni egy tv műsor miatt csak hogy ha "nagy" szakértők elégedettek legyenek.. Gondolom megy az irigykedés is mint mindenhol ő ebből pénzt csinált valszeg nem keveset a többi busman meg irigykedik miközben valódi szart eszik valami dél-amerikai erdőben de ők legalább hitelesek..
A mostani szibériai adásban volt egy rész amiben Bear beleugrott egy 1 fokos befagyott tóba miközben a kinti hőmérséklet -20fok volt az elmondásuk szerint, kamera előtt rongyolt a vízbe, a jégtábla alatt úszott egyet majd kimászott a másik oldalon és elkezdett futni a part fele a tűzhöz. Lehet ez is trükk de akkor jól megvolt csinálva..