megott Creative Commons License 2008.10.20 0 0 102982
Udv Mindenkinek!

Egy par hete beszeltetek itt egy szivacsrol amivel eleg hatekonyan lehet muszerfalat illetve muanyag elemeket tisztitani (Well Done szuperszivacs), kicsit szetneztem, illetve utanajartam mi is ez, egy mikroporozus szivacs ami egyfajta dorzspapirkent szolgal azert kell nedvesen hasznalni mert egyebkent iszonyatosan kopik illetve csiszol.
A helyi Muller-ben, shmutz radierer (sajat Mulleres markanev alatt) neven fut, 400HUF 4db mosogatoszivacs meretu hasab belole.
Az elso hasznalatnal oly mennyisegu retket szedett ki a konyoklobol, a muszerfaltetejerol es a kormanyrol, hogy nem hittem el, hogy eddig en ezt az autot valaha is taritottam.
Miutan megszaradt a nedvessegtol, ugy nezett ki az osszes muanyag elem, mintha ket evre kitettem volna a szabadba, nedves rongyal attoroltem oket, es nem hittem a szememnek, egyszeruen mintha mindet kicsereltek volna.
Azert biztos ami biztos, attoroltem muanyag melyapoloval mindent :)
Nem fenyes, nem tukrozodik es nem szedi magara a port, viszont egyetlen dologgal nagyon kell vigyazni, szigoruan tilos lakkozott polirozott feluleten hasznalni a szivacsot!

Remelem sikerult segiteni.

Udv!
Megott