enginer Creative Commons License 2008.10.19 0 0 755
"Enginer véleményével sokan nem értettek egyet régen sem, pl. Urbancsok (akit én nagyra tartok szakemberként) "

1 alkallomra emléxem amikor (1-2 éve) volt egy kissebb villám vitám az "istenn"el. :D

Amennyire beugrik pont én győzködtem, hogy a kondenzációs kazán normál üzemmódban is gazdaságossabb is lehetne a hőcserélője miatt, szerinte nem, mert azt olvasta a prospektusból, hogy HMV készitésnél pont úgy működik, mint egy hagyományos turbós készülék.
Eleinte erősködött az általad is szajkózott garantált 20-40% nyereséggel aztán belátta, hogy igazam van.
Erre az 1 villanásnyi vélemény vitára emléxem vele, de a végén kiegyeztünk, abban, hogy nekem van igazam. :D
Ő legalább betudja látni, ha nincs igaza, nem úgy mint Te.

Neked gondolom a sűrű nyelvcsapások közepette arra is marad időd, hogy pontos statisztikát készits az "isten" HSZeire érkezett reakációkról, de azt sem fogod fel, mert még is csak az istenről van szó. :D

"Enginer véleményével sokan nem értettek egyet régen sem"

Régen ott szerepelsz a fűtéses topikban.
Emléxel, hogy ki volt az aki behozott oda olyan felháborodást okozó fogalmakat, amiket ma már mind okítás képpen szajkóztok a mostani kérdezőknek?
Emléxel, hogy milyen hülyézéseket kaptam én akkor is tőletek, azokért a fogalmakért, tényekért amivel ma már osztjátok az észt???
Moduláció, ki-be kapcsólgatós üzemmód, analógtermosztátok, stb, stb
Egyszer is reklámoztam magamat, hogy "www.urbancsok.hu" (pedig többször volt felkérés is)?
Én elmondhatom magamról, hogy nem azért írkálok ide, mert elakarom magamat (munkámat, pénzt akarok keresni) adni a tudatlan fórumozóknak.

Maradjunk annyiban, hogy más a motívációnk Tisztelt "monyesz(urbancsok.hu"!
Előzmény: monyesz (748)