Diótörő Creative Commons License 2008.10.18 0 0 23
Sziasztok !
Erről a Moderátor ! Segíts ! c. topicban a 18517,18518 sz. hozzászólásomban már elég hosszan írtam, nem akarom ide is bepötyögni. Azt hiszem alapvető tévedésben vagyunk, amikor azt hisszük, hogy az Index az egy nagy toronyépületben székel,tele alkalmazottakkal. És egy szobában képernyők előtt ülnek a moderátorok, mögöttük meg fel és alá sétál a főnökük. Szerintem ez az egész lakásokban működik,számítógépek összekötve és a moderátorok talán még csak nem is ismerik egymást. A legrosszabb, hogy sok helyen még csak nem is fizetnek nekik ezért.Ezt azért gondolom, mert már nekem is ajánlottak ilyen " állást " máshol, de nem fogadtam el, mert felelősség lett volna,zsozsó meg nem.Tehát valószínűleg nincs válogatás, akit találnak az jöhet, nincs kiképzés,csinálja ahogy látja az eddigiek alapján.És ráadásul otthon átadja a kistesójának,játsszon ő is, aki hozza a haverjait és jópofa játékként moderálgatnak, mert ismerik a jelszót.
Rengeteg esetben teljesen felesleges a nicknév törlése, elég lenne a hozzászólás törlése. Persze az itteni 16. számú hozzászólás stílusával nem értek egyet, de örökre kitiltani nincs értelme, főleg kisebb " vétségekért". De ez itt gyakorlattá vált és senki sincs, aki ennek véget vetne, mert nincs is olyan ember, akinek ez lenne a feladata.