csikoss Creative Commons License 2008.10.18 0 0 309
Sziasztok! Régen néztem fel ide,de valószínű nem is fogok! Csak megemlíteném,hogy volt egy kérdés az AMC edény javításáról,én arra próbáltam válaszolni annak ellenére,hogy itt soban fikáztok le. Én nem ezzel a szándékkal jöttem ide nem szeretnék senkinek a recept elrontója lenni és senkit meggyőzni azzal,hogy a Zepter jobb,vagy rosszabb az AMC-től. Nekem nem mindegy milyen autóban ülök,a gyerekem biztonsága és a családomé az első. Igen én ZEPTER MANAGER ÉS KERESKEDŐ VAGYOK. Nem hiába írtam le a megtakarításokat,nagyon jól tudom,hogy az AMC-ből vát ki Zepter Úr. Nekem akkor sem egy a véleményem az Ottóval és a másik illetővel. Képzeld van és telik mosogató gépre. Viszont vannak emberek akiknek nem telik és nem hátrány 50% vízet manapság a főzésen megtakarítani. Minden esetre sikerült kiforgatni a szavaimat. Nekem nem ez az életvitelem,hogy másokban a hibát keressem és ki-ki töbre. Kinek mi az élet színvonala és a felfogása. Azt gondoltam találok egy rendes topikot,de tévedtem,nem okoz gondot most is igaz az,hogy vírtuálisan csak is kekeckedők vannak töbségbe.(nem képesek emberekkel szóban komunikálni) Én elhiszem,hogy Ti az AMC edényeket szereteitek ám nekem ezzel semmi kifogásom,én viszont a Zeptert. Azért hiányolom a vasmagot! Igen is hozzám behoztak AMC edényt és nem letekerhető a termokontrol gombja. Ez miatt vitában nem állok. Mi az biztos,hogy honlapon,buszkiránduláson,és egyébb helyeken nem értékesíthetünk,akciókat nem dobunk publilusra+stb. Sok szerencsét a további receptekhez. (nem mászkos a tésztám és a férjem is azt eszi) megkell egyszer próbálni és azután véleményt nyilvánítani. Köszönöm