Biga Cubensis Creative Commons License 2008.10.14 0 0 1169

"A számítás konkrét menete függ a számítást végző személy háttértudásától, eddigi tapasztalataitól (ami a specifikusság meghatározásából ered). "

 

Látod, ez a baj. Ha a KSI egy tudományos alapokon álló mérőszám lenne, nem függene ilyen dolgoktól. A tudományban, ha valakinek nincs elég háttértudása valamilyen számításhoz, akkor nem lesz jó az eredmény és nem fogadják el. 

 

A másik probléma pedig az, hogy ha valami tervezett, akkor miért nem minden az? Érdekes módon miért csak az tűnik tervezettnek, amiről még keveset tudunk? Ami nem tervezett, az honnan származik?

 

Az Univerzum tele van bonyolult rendszerekkel, a kvantumvilágtól a csillagokig. Azokat is tervezték, hogy a megfelelő paraméterek álljanak elő az Univerzumban, hogy az élet lehetővé váljon?

 

Akkor már a kreacionizmus logikusabb, ott legalább fehéren-feketén le van írva, hogy mindent Isten teremtett 6 nap alatt.

Előzmény: Gorni (1161)