komfort Creative Commons License 2008.10.14 0 0 3589

figyelmesebben, vagy felkészülten kell tudni, miről akarunk beszélni, ....

amiről írtam, hogy "nem tudom mi alapján történik", az magára a számítási módra vonatkozott,...az pedig nem ugyanaz mint a "szorzó"!!!! Valószínú, hogy, éves gáz-, és kazánházi elektromos energia összesítése után, valamint a kazánok működéséhez szükséges sótabletták, pótvíz felhasználás stb. költségeit összevetik az előállított HMV mennyiséggel, valamint a kiadott hőmennyiségekkel a  vízre, fűtésre, és ha tudjuk, hogy 1 m gáz elégetésével mennyi hőmennyiséghez jutunk könnyebb számolni, szorozni ( figyelte!?) 

aztán: a magánélete nem jön itt szóba, de az megérdemel egy megjegyzést, hogy eljön a postaládához, így megnézi a lépcsőházi égőket, az út mellett a kertet és ez elég ahhoz, hogy eldöntse én "hová húzok"! mi a baj a Mandalával, ahhoz pedig, hogy a lakását, hogyan használja, az valamilyen mértékben számít, pl. volt itt egy fegyverbuzi albérlő, szomszédok szóltak időben ( fórumon is)....miközben a tulaj nyilvánvalóan nem volt itt közöttünk, ráadásul 3 napig sikálták helyette a folyosót a vértől ( mármint a tulaj helyett, általában a  bérlőket nem lehet számonkérni semmiért, ha csak valami nagy gazságot nem követett el),

közös képviselet hozzájárulása, vagy csak tájékoztatása nélkül nem kellene bérlőket befogadni

A normális "együttélés"-hez, és "együttműködés"-hez lett volna kedvem. Nem ment, inkább hülye módon "bűnös" AL-es láttattak bennem, (főleg maga) -óvoda középső csoportból ez maradt-, mások indiszkrétek voltak (önös érdekek, aztán, hogy belesodródok kellemetlen helyzetbe, az az én problémám!) Nem sérteni akartam, de ezt érzem!

aztán: igazán csak heccelődés folyik, mindenki-mindenkivel, apró provokálások, nem hinném, hogy ez a jó irány

Centert illetően igazam van, (lesz, ha odajutunk)

Egyébként ha beköltözött, nyugodtan jöjjön fel hozzánk, ha még jó idő lesz kiülünk egy sörrel, vagy jó borral, és biztos, hogy személyesen könnyen végig beszéljük ezeket

 

Előzmény: fenyőbútorasztalos (3586)