dj Creative Commons License 2008.10.07 0 0 25
OFF
te hülyegyerek!
Ja, ha a hülyeséget te terjeszted akkor én vagyok a hülyegyerek. Értemén. Logikus is pont olyan mint a hozzászólásaid.

frissítsd fel az ismereteidet:
"Szokás a C nyelvet alacsony szintû programozási nyelvként is említeni. "

Talán olvasd el rendesen a szöveget, mielőtt a mértéktelen hülyeséget egy fórumon terjeszteni kezded:
"Szokás a C nyelvet alacsony szintû programozási nyelvként is említeni. Ez azonban csak azt jelenti, hogy általában a számítógép által támogatott adattípusokkal dolgozik. Támogat olyan alacsony szintû mûveleteket is, amelyet más magas szintû programozási nyelvek nem támogatnak."
Egyébként néhány hozzászólással ezelőtt felhívtam a figyelmed arra, hogy senki nem ajánlott neked C-t, de látom ez nem ér el az agyadig.

Amúgy áruld már el, illetve idézheted is, hogy mikor is fikáztam alaptalanul.???!!!!!
Amikor kedved tartja, és elég gyakran tartja kedved.

Amúgy már megnéztem
a Base-t, a Kexi-t, Gambas-t, Kommandert. Eddig.

És szépek voltak?

Az a probléma, hogy neked személyesen fáj az, ha valami nincs meg a linuxban, illetve ha van valami az esetleg szar.
Ez nem nekem fáj, hanem neked, hogy alkalmatlan vagy a nem next-next-finish rendszerek használatára.

Elárulom nem szégyen az önkritika...
Hogy tudsz olyanról nyilatkozni amit sosem próbáltál?

Szóval megnézted már a Kexi-t?????
Nem.

Légyszi nézd már meg és mondd azt, hogy "Access for linux"
Nem leszek légyszi, mert nem érdekel. Te accessezel itt folyamatosan, nem én úgyhogy nyugodtan röhöghetsz, mert elég röhejes vagy.
ON
Előzmény: libapék (24)