kovi-027 Creative Commons License 2008.10.07 0 0 67

A lényeg az, hogy igenis mikor suliba jártam több éven keresztül busszal jártam. És hogy megnyugtassalak én például úgy jártam suliba, hogy elég nagy kerülőbel mentem szándékosan. 27-essel körbementem, leszálltam a Vincelléren, megnézni, hogy mi a helyzet ott, majd pedig 1-essel vagy 5-össel mentem tovább. És abban is egészen biztos lehetsz, hogy az állításod valótlan, mivel nem hinném, hogy csak az én kedvemért indultak abban az időszakban időben. És nem reggel 6-kor voltam ott, hanem a csúcsban, 7 fél 8 körül!!! És nem volt olyan, hogy 10-ből egyszer indult időben. És mindig beértem időben a suliba /volt amikor nem, de az az én saját hibám volt, mert a Berkhof-ok és Neoplan-ok arra késztettek, h később menjek suliba :)/  Nagyon elferdítetted a valóságot, születésem óta itt élek, minden nap, ismétlem minden nap busszal járok én és az egész családom, volt olyan, hogy nem jött a busz vagy nem időbe jött, de ilyen, hogy Te több éven keresztül minden nap10-ből egyszer jött időben, ez azért nem igaz, ilyen a világon nincs, sehol. Én nem jártam se Miskolcon se máshol annyi ideig, hogy véleményem legyen róla, de igazából nem is érdekel, hogy ott mi van, mert semmi közöm hozzá.

Amit írtál, hogy nincs viszonyítási alapom, az igaz, mert nincs. És nem is lesz, de én itt élek, és tudom, látom, tapasztalom azt, hogy amit írtál, az nem fedi a valóságot, és ez a TÉNY.

 

és a többi volán és tömegközlekédésivállat közül kiemelkedően magas udvariatlan söförök száma TÉNY.

 

Mond már meg, hogy ebbe az előző hsz-embe hol kötöttem bele??? Mert én nem találom, de mind1.

 

Én csak a tapasztalataimatés írtam le, és jókívánságaimat szerettem volna kifejezni.
(de vannak akik ebbe is belekötnek)

 

Nem arra a hsz-re válaszoltam, amiben a jókívánságodat írtad, de ne zavarjon...

Előzmény: AKD-577 (66)