RunDay Creative Commons License 2008.10.02 0 0 16067
Szeretettel köszöntök minden FÓRUMOZÓT! A könnyeimet párszor elmorzsolgattam olvasás közben, egyszerűen fantasztikus közönség voltatok és óriási energiákat küldtetek nekünk Görögországba. Nagyon köszönöm a bíztatást, amit kaptam Tőletek, végtelenül hálás vagyok!!!!
A versenyről hamarosan írok egy pár sort, csak előbb rendezem a soraim.
Valamiben azonban biztos vagyok, azok a Spartathlonisták akiknek most nem sikerült célba érni, valamennyien kiváló sportemberek és nélkülük a befejező emberkék sem lennének egészek. A célban mindenki úgy indul, hogy EZT MEG KELL CSINÁLNI- tehát a cél ugyan az, a kör bezárul és 36 óra múlva újra kört kell produkálnunk és ez csak úgy teljes, ha mindenki így vagy úgy de a célban van. Itt mindenki tette a dolgát és talán valami (amit nem igazán tudunk, hogy mi), de közbeszól és bármit teszünk nem megy akkor nekünk fejet kell hajtanunk, és a lehető legtöbbet tenni azért, hogy minden tapasztalattá formálódjon és legközelebb újra neki merjünk vágni a távnak. És én ehhez kívánok mindenkinek jó egészséget, bátorságot és szerencsét (mert az ugye forgandó)! Ölellek Benneteket tisztelettel Fendrik László!