ipungi Creative Commons License 2008.10.02 0 0 3552
SZIA! Szoktam olvasni az oldalt, de nem szívesen írok oda, elég sok sötét emberke írogat ott, nekik kár lenne bármit is elmagyarázni, úgysem hallgatnak senkire... Szóval: ismerni kéne a szerződés szövegét,de gondolom olyasmi mint ami itt volt.A lényeg: a csúszásokra többször 30 nap a JOGOS, hiába kételkednek "odaát".Tudom hogy ezt kb.15x leírták már ott, de vki még mindíg nem fogja fel.     Az ügyvédről: szerintem korai.1. szerintem meg kéne várni, amíg megvan a kulcs.Az al, nem fog eltűnni. Minden időpontról papír van. Szerintem akkor, 1 normális és korrekt számítás alapján kéne kiszámolni a KÖTBÉRT, ha jár. Be kell adni, és kész.Ha fizetnek harc nélkül akkor az ügyvéd pénzkidobás. Ha meg vita van, akkor jöhet az összefogás és az ügyvéd. 2. amíg át sincs adva, hogy akartok kötbért számolni? Az napokra szól..     Egyébként itt is volt kötbéres lakás, vitás ügyről nem tudok(ettől persze lehet...), én 2 lakóval beszéltem, nekik szó nélkül fizettek. Ui: nekem annak idején sikerült JÓL kiszámolni az időpontokat. ha kapok 1 szerződést+ az időpontokat, akkor szívesen átrágom.   Remélem sikerült valamit segíteni, írj nyugodtan, ide v. privát is, akár. ÜDV:IMI                                                                                     
Előzmény: Jucz78 (3551)