Silenth Night Creative Commons License 2008.10.01 0 0 338

Sziasztok!!!

 

Kérnék egy kis segítséget Microsoft Train szimulátor témakörben jártas és tapasztalt

emberektől...

A múltkoriban letöltöttem egy csomó kiegészítőt a már meglévő régi alap programhoz!

Kisebb-nagyobb kérdezések és utánajárás után sikerült letöltenem a megfelelő kiegészítőket és frissítéseket, amelyeket a mostanában elkészült pályák már megkövetelnek!

A program a kiegészítőkkel és az új pályákkal elég jól működött mindaddig amíg egy Achtu motorvonat-csomagot le nem töltöttem...bemásoltam a szükséges helyre, de azóta maga a program el sem indul....baromi hosszú várakozás után (kb.3-4perc) elkezd tölteni majd jön egy hibaüzenet amiben erre az achtu vonatokra hivatkozik a

Trains mappában.... hmmm gondoltam kiveszem akkor onnan az újonnan telepített járműcsomagot és megoldódik a helyzet de sajnos nem!

Sajnos az a CD pedig már sajnos nincs meg amivel annak idején magát a szimulátort feltettem a gépemre....

 

Kiváncsi lennék hogy ez a csomag milyen file-okat írt át, amiért már el sem indítja a programot? Valami diagnózist illetve a hozzá tartozó megoldást valaki el tudná nekem mondani!:o)

Ezt nagyon megköszönném!

 

Addig is további kellemes napot!

 

üdv

 

Silenth Night