bab1 Creative Commons License 2008.09.28 0 0 3192
Mivel a gazdasági részt kérted, hogy vegyük figyelembe, Mtd ! Nekem pont ez a két gépem van, össze tudom hasonlítani , az Mtd a valóságban is erősebb, nem csak papíron , az olajtartája jól méretezett, kétharmadannyiba kerül . A husi könnyebb , jobb minőségű vezető és lánc van rajta és valószínűleg van a közeledbe/mindenkinek/ márkakereskedő ahol kapsz mindent,. A hátrányaikról : Mtd nehezebb,
a gyengébb vezető és lánc miatt az árelőnyéből veszít, mivel viszonylag hamar le kell cserélned ugye pénzért, gyárit a gariszervizek rendelnek, de az idő... nyilván , ha sikerül jobb vezetőt és láncot találni /én épp ezen vagyok/ olyan helyről, ahonnan az könnyen pótolható akkor ez a hátrány kiiktatható, valamint a tartósságról nem tudunk komolyan állást foglalni. 136 olajzási gondok úgy tünik nem fehér hollók, a méretezésen túl is , gyengébb, 15-el drágább ! Egyébként szerintem tavasszal sem lesz az Mtd 35-nél, a husi 50-nél olcsóbb, mert ezek piszok olcsó illetve akciós árak! Összegezve ha lehet rá rakni jobb motyót ,hangyányival az Mtd-t értékelem jobb vételnek, de szerintem díjnyertesek a gallyazó fűrészek között, különösen a kínai és mindenféle egyéb hipermarketes és vaterás "határmenti" fűrészekkel szemben. Ha tényleg keveset vágsz és árérzékeny vagy Mtd , később majd veszel rá láncot, vezetőt, ha belefér, talán husi, mert tuti tartós és nem kell csere-berélni, bemész a bótba oszt van lánc !
Előzmény: pintérjani (3184)