zeth Creative Commons License 2008.09.28 0 0 31179
Sziasztok!

Szeretnek egy kis segitseget kerni.

Adott egy radiatoros rendszer vegyes tuzelesu kazannal, mellette egy (meg be sem uzemelt) Junkers ZS-23 gazkazan.

Eddig nem volt gondom, megoldottam a futest gazkazan nelkul, de mivel most a parom itthol van a 3 honapos kislanyommal, ezert kellene a gazfutes ameddig en dolgozom.

A gazkazan termeszetesen a rendszerbe van kotve, csak be kell kapcsolni es vezerelni. A vezerleshez van egy Computherm 004 radios termosztat, ezt kellene bekotnom. Mar a harmadik szerelo igergeti (az elso tobb mint egy honapja volt), hogy majd jon es megcsinalja. Ezt mar nagyon unom es gondoltam, hogy bekotnem en.

Viszont nem ertek hozza. A termosztat vevojen van ugye a "NO" es "COM" csatlakozasi pont, viszont a kazan kapcsolodobozaban a homerseklet szabalyzo csatlakozojan tobb pont is van szamokkal jelolve, hogyan kell bekotni.

Egyaltalan jo ez a termosztat a kazanhoz?

A kazan utmutatojaban vannak peldak bekotesre, csak termeszetesen Junkers szabalyzokhoz. Kosse be az abranak megfeleloen, negyest a negyeshez, egyes az egyeshez, kettes a ketteshez oszt jonapot. Nekem meg van egy "NO" es egy "COM" pontom.
Tud valaki segiteni?