cssz74 Creative Commons License 2008.09.17 0 0 1148

Tisztelt fater69!

Én ma haladtam a 5-ostől Nagytarcsáig. Én nem ezt tapasztaltam az új M0-áson. Bár alig 1 napja adták át, és még a Megyeri híd nincs megnyitva, mégis délután 2 órakkor jó tempójú (100-110) de egész jelentős forgalmat tapasztaltam, aminek kb. a fele volt nagyobb tehergépjármű. Ismerősöm elmondása szerint reggel nagyobb volt. Úgy tudom a városból való kitiltás egyrészt jelenleg a megyeri híd hiánya miatt lehetetlen, másrészt türelmi idő után, 2009 januárjától fog megtörténni. (remélem legkésőbb akkor) Pár hírforrás mérsékelt forgalmat jelzett a Könyves Kálmánon és a Hungárián mai nap. Véleményem szerint ez értelmes beruházás volt, kár, hogy eddig kellett rá várni, és remélem mihamarább bezárul. Minden Bpestinek, és közvetlen közelében lakónak komoly érdeke, akárcsak az itt átutazóknak.

Én a 17.ben lakom, párszor már írtam ide, a minket érintő nyomvonalról. A KKK-nak a pesti utat az M0-al összekötő része azt gondolom ön,agában is értelmes beruházássá válna, hogy észak, nyugat felé segítse a 17.ker belső részeinek és kőbánya külső részeinek csatlakozását.

Előzmény: fater69 (1147)