Törölt nick Creative Commons License 2008.09.17 0 0 276

Te ne az MSZP seggére figyelj, hanem a történelemre!

Okt 15.-én az 1-es számu hadsereg Bp-re érkezett és azonnal indult tovább Kecskeméter. Szálasi igy békésen átvehette a hatalmat. Szálasi nem volt horthy környékén soha, rendesen és nagyon gyülölték egymást.

Ezt kérdeztem TUDJA-E valaki, miért mi-okból került a Bp-et és a BÉKÉT biztositó hadsereg Kecskemétre 1945 okt. 15.-én.

Természetesen Rákosi et. minden horthyt körülvevő embert fasisztának nevezett. Telekit meg antiszemitának. Történész (igazi, nem valami seggnyaló) ilyet nem mondott. Bethlen hozott valami állitólagosan Numerus Classus-t, minek utánna 18 magyar-zsidó lett Nobel dijas. Akkor még ez sem gázkamra, nem beszélve arról. hogy a Numerus Classust is visszamondták mig ugye a gázkamrából senki nem jött ki élve. Amit ugy Molotov elvtásr is roppantul helyeselt!!!!!

Antiszemita, na nem az a történelmi személy akiket Rákosi és Kádár (sőt ma az MSZP néhány politikusa annak nevez, hanem ezt a történészeknek kell eldönteni. Horthy környeztetében 1 volt Imrédi, aki később el is került ebből a környezetből. Én csak őt antiszemitának a H-baráti körből nevezem.