jewel1979
2008.09.16
0
0
43
ha tippelni kellene, szerintem nem fog már indulni... ő is tisztában van vele, hogy nem nyerhet már, akkor meg szerintem nem indul... sajnálom. Azért egy vancouveri arany jó lett volna :)
Előzmény:
Törölt nick (42)