jewel1979 Creative Commons License 2008.09.16 0 0 43
ha tippelni kellene, szerintem nem fog már indulni... ő is tisztában van vele, hogy nem nyerhet már, akkor meg szerintem nem indul... sajnálom. Azért egy vancouveri arany jó lett volna :)
Előzmény: Törölt nick (42)