Afrikaans8 Creative Commons License 2008.09.13 0 0 44

"Drága Macskusz Házikusz oroszlánrészt vállalt a küzdelemben, Isten éltesse sokáig a bátor kiállásáért"

 

Szegény macskuszod a valóságban biztos nagyon aranyos, hazafias lobogású teremtés, egyetlen szépséghibája, hogy a történelmi és a nyelvészeti kérdésekhez a valóságban egy csöppet sem konyít. Ha nem vetted volna észre, nálam pedig éppen a szakmai hozzáértés szokott az a mérce lenni, ami alapján egy-egy hozzászólást megítélek. A körítés, az azt övező hókuszpókuszok már kevésbé érdekelnek. Persze gondolom, szerinted az rendjén van, hogy a szellemi teljesítmény mindig "pártállás" vagy nemzeti érzület alapján dől el. Hát nem. Legalábbis nálam. Emiatt persze lehet engem opportunista rohadéknak bélyegezni, a topikjaimat sározni ezerrel, egyelőre attól még az általam indított vitákban a tudományos módszertan az első. Mellesleg mondom, hogy az említett Magyarulez-beli vitában nem kevés nickemet letiltották, ültő helyükben vagy húszat. Holott az égvilágon semmi sértőt nem írtam, mindösszesen nyelvészeti érveket, főleg adatokat sorakoztattam. Ellentétben veled vagy macskuszoddal, akiktől beszólogatáson és a frázisok puffogtatásán kívül nem sokra futotta. Márpedig, hangsúlyozom, egy tudományos jellegű vitában szerény megítélésem szerint nem az anyázás meg a nemzeti dicshimnuszok szajkózása lenne az első, hanem az, hogy ki mit tud a maga igazára konkrétumok terén előráncigálni a tarsolyából, s hogyan tudja azokat értelmezni. Létező történeti és nyelvi bizonyítékokra gondolok, nem olyasfélékre, amelyekre a te topikjaid épülnek (lásd: "Iszfaháni kódex" vagy a Varga-féle "hun rovásemlékek").

Előzmény: turtur (43)