babes Creative Commons License 2008.09.11 0 0 238

Kedves humus!

Nagyon hasonló a sztorid az enyémhez, döntsd el te, jó-e ez... ;)

Én 24évesen munka miatt mentem tüdőszűrésre - mint ezt már olvashattad. Nekem sem volt semmi bajom az égegyadta világon, épp hajóra készültem menni gürizni :) Erre azt mondja a dokim: 64mg kezdő dózis! Mondom én de minek mikor semmi bajom? A csomók is "csak" 15mm-esek voltak, főleg jobb hilusban. Azon kívül csak a lépem volt picit megnagyobbodva. Nem is kezdtem el szedni, mondom nekem minek. Aztán fene tudja mitől - a családom szerint a mintavétel megbolygatta a dolgokat odabent- de elkezdtem rosszul lenni, akkoriban esett sokat az eső és mindig előtte kapkodtam a levegőt, légszomjam volt, görcsölt kezem-lábam, 1szóval szarul voltam. De a legjobban az zavart hogy elment hol a bal- hol a jobb fülemre a hallásom. :) Erre persze azóta sem tudott senki semmi értelmes magyarázatot adni, de lényeg az hogy akkor elmentem a klinikára ahol megröntgeneztek és kiderült hogy a két hét alatt - amikor már szednem kellett volna a szteroidot- kétszeresére nőttek a csomóim. Na, én akkor mondtam azt: muszáj lesz a szteroid... De azóta sem tudom és soha nem is fogom már megtudni mi lett volna ha nem kezdem el szedni...

Ez a szar ebben. A sok "ha". És hogy nem kicsi a tét. Az egészségünk...

Szóval nehéz okosnak lenni és tanácsot adni. De legalább megosztjuk a tapasztalatokat.

Puszi nektek és kitartás! :)