belic Creative Commons License 2008.09.09 0 0 33201
Szia JD!

Szerintem rajottem a megoldasra, hogy hogyan lehet a kompromisszum nelkuli minoseg es a mennyiseg kozott kompromisszumot kotni!
Viszamenulegesen vezessetek be az 1. osztalyu, 2. osztalyu, 3. osztalyu rohamlovesz minositeseket, ezaltal sokkal tobb sikeres vegzo lesz, igy nem lehet belekotni a tanfolyamba. Reszletesebben:

1. osztalyu rohamlovesz: a korabbi rohamlovesz (vagyis vegigcsinalta a tanfolyamot, es bizonyitotta a terheles alatti vezetokepesseget). Felvarrojanak szine: arany. (A minoseg SEMMIT SEM csokkenne, hiszen az 1. osztalyu rohamlovesz minositesert pont ugyanannyit kellene tenni, mint korabban!)

2. osztalyu rohamlovesz: vegigcsinalta a tanfolyamot. Felvarrojanak szine: ezust. (Szerintem egy kicsit igazsagtalan, hogy valaki vegigcsinalja az elete legkemenyebb kikepzeset, "Rambokent" jo eredmenyt nyujt, es ezutan semmi elismerest sem kap, ennel igazsagosabb, ha o is kap valami elismerest, termeszetesen nem ugyanazt, mint aki parancsnokkent is jo eredmenyt nyujtott).

3. osztalyu rohamlovesz: a tanfolyam elso 4 hetet vegigcsinalta elfogadhato szinten. Felvarrojanak szine: csont. (mivel fokozatosan novekvo terhelest kell kibirnia a halgatoknak, ezert feltetelezem, hogy sokan az utolso heten esnek ki, vagyis igy sokkal nagyobb letszamu vegzos lenne, igy a mennyisegu szemleletuek is megnyugodnanak. Ezen kivul ezek a halgatok azert az elso 4 het alatt eleg sokat tanultak, tehat nem a semmiert kapjak a -csontszinu- felvarrojukat)

Bel

Előzmény: J Dagain (33191)