Törölt nick Creative Commons License 2008.09.08 0 0 504

Legutóbb egy vidéki kisvárosban találtam rá egy igazi gyöngyszemre!
Pár napig a munkám miatt tartózkodtam vidéken és az estémet akartam szinesebbé tenni.
A neten találtam erre a tündéri kis nőre aki intim kozmetikai szolgáltatásokat nyújt vendégeinek.
Tettem egy próbát és irtam neki egy emailt amire nagyon hamar válaszolt. (kisvárosi környék jelleg miatt nem ad meg telefonszámot a netes weblapján)
Elsőre sajnos nem állt kötélnek úgy ahogy én gondoltam ragaszkodott hozzá hogy Ő csak szex mentes dolgokat hajlandó bevállalni.
Sebaj gondoltam teszek egy próbát, elmentem hozzá !
Délelőt 10-kor magánlakáson fogadott egy telejesen új társasház első emeletén
mindenhol tisztaság pedantéria stb...
Kicsit beszélgettünk (nagyon inteligens a hölgy) gyógyteával kinál kellemes halk zene szolt a háttérben. Próbáltam rávezetni mit is szeretnék de mindig kitért a válasz elől.
Végül alkudozással odáig jutottam hogy hajlandó volt adni egy ionos arcmasszázst és egy intim epilálást teljesen mezittelenül.
Mondanom sem kell mikor levetkőzött a vérnyomásom 150-et verdeste..
Egyszerüen tüneményes volt szép arc csodás,  kellemesen nagy, telt cicik
, darázs derék, gyönyörű popó és az a punci ....   hú.. még mindig feláll ha rá gondolok!
Az arcmasszázs önmagában nagyon jó volt teljesen kikapcsolt az idilli hangulat
arra a pár óraára mig nála voltam ha jól emlékszem többet voltam kicsivel mint kétóra.
Sajnos az aktusra nem tudtam rávenni (a cicit és a gyönyörű puncit simogathattam ez volt a max.) elmondása szerint nincsen az a pénz de mint néztem a lakást nincsen rászorulva.
Összeségében nagyon jól éreztem magam rendkívül nyugodt környezetet teremtett számomra a kellő erotikus füszerezettséggel vegyítve.
Végén fizettem majd pedig elégedetten távoztam ami szerintem abszolút korrekt volt (ha jól emlékszem 18-at fizettem)